Jsme 100% dceřiná společnost rakouské firmy Porsche Holding se sídlem v Salzburgu, která patří k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Porsche Inter Auto CZ disponuje v České republice sítí 11 provozoven, ve kterých poskytuje prodejní a poprodejní služby pro vozy značek Audi, Seat, Volkswagen a Škoda. Je výhradním dovozcem a prodejcem luxusních vozů značek Porsche, Bentley a Lamborghini v ČR.

Prodejní poradce nových vozů

Náplň práce:

- komunikace se stávajícími i novými zákazníky
- vyhledávání nových obchodních příležitosti
- odborné poradenství ohledně nákupu vozu
- administrativa spojená s prodejem vozu

Požadujeme:

- dynamickou, velmi motivovanou osobnost
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- obchodní, prodejní a vyjednávací dovednosti
- zkušenosti s prodejem na obdobné pozici velkou výhodou
- profesionalitu a spolehlivost v přístupu k práci
- vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a odolnost vůči stresu
- připravenost dále se odborně vzdělávat
- znalost práce na PC
- nadšení pro motorismus a řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení, provize z prodeje
- systém pravidelného vzdělávání
- zázemí a jistotu velkého mezinárodního koncernu
- práci na vysoké technické úrovni a v příjemném prostředí
- skvělý tým mladých lidí
- 5 týdnů dovolené, závodní jídelna, jazykové kurzy či firemní akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cihelní 1176/107, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Auto Heller Ostrava

Kontakt

Petra Mikešová