Jsme 100% dceřiná společnost rakouské firmy Porsche Holding se sídlem v Salzburgu, která patří k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Porsche Inter Auto CZ disponuje v České republice sítí 11 provozoven, ve kterých poskytuje prodejní a poprodejní služby pro vozy značek Audi, Seat, Volkswagen a Škoda. Je výhradním dovozcem a prodejcem luxusních vozů značek Porsche, Bentley a Lamborghini v ČR.

Recepční na showroom Audi - Porsche Prosek

Co bude Vaším úkolem?

• příjem telefonických hovorů a přepojování na příslušná oddělení
• vyřizování pošty
• skenování a rozdělování faktur do centrálního systému
• objednávání zákazníků do servisu
• podpora prodejního týmu Audi
• příjem peněžní hotovosti, platebních karet - zástup

Po kandidátovi požadujeme:

• minimálně SŠ ukončené maturitou (ek. zaměření)
• praxi v administrativě
• znalost práce na PC (především excel)
• komunikativnost, příjemné a reprezentativní vystupování
• vstřícnost vůči zákazníkovi, orientace na potřeby zákazníka
• hmotná zodpovědnost

Co nabízíme my Vám?

• práci v přátelském kolektivu a moderním pracovním prostředí
• jistota a stabilita velké nadnárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené, závodní jídelna, jazykové kurzy, firemní akce a další benefity
• Porsche prémie a další bonusy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberecká E12, 180 00  Praha-Střížkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Porsche Praha Prosek

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jitka Tejmlová