Jsme 100% dceřiná společnost rakouské firmy Porsche Holding se sídlem v Salzburgu, která patří k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Porsche Inter Auto CZ disponuje v České republice sítí 11 provozoven, ve kterých poskytuje prodejní a poprodejní služby pro vozy značek Audi, Seat, Volkswagen a Škoda. Je výhradním dovozcem a prodejcem luxusních vozů značek Porsche, Bentley a Lamborghini v ČR.

Automechanik - Porsche Prosek

Popis pracovní pozice:

• oprava, údržba a seřizování motorových vozidel
• mechanické opravy osobních a užitkových vozů
• pravidelná účast na školeních - školící cesta dle pokynů výrobce

Nabízíme:

• pracovní pozici v atraktivním prostředí s moderním vybavením
• zázemí, stabilitu a prestiž mezinárodního koncernu
• nadstandardní finanční ohodnocení přímo závislé na osobním nasazení
• systém průběžného vzdělávání a školení
• přátelský kolektiv a firemní akce
• závodní jídelna, sleva na náhradní díly a služby a další benefity (Multisport, 13-tý plat apod.)

Požadujeme:

• vyučení v oboru automechanik či praxi na podobné pozici
• samostatnost, odpovědnost
• profesionální přístup, orientace na výsledek a kvalitu
• řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nástup: možný IHNED

#gotthedrive

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberecká E12, 180 00  Praha-Střížkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Porsche Praha Prosek

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jitka Tejmlová