Jsme 100% dceřiná společnost rakouské firmy Porsche Holding se sídlem v Salzburgu, která patří k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Porsche Inter Auto CZ disponuje v České republice sítí 11 provozoven, ve kterých poskytuje prodejní a poprodejní služby pro vozy značek Audi, Seat, Volkswagen a Škoda. Je výhradním dovozcem a prodejcem luxusních vozů značek Porsche, Bentley a Lamborghini v ČR.

Servisní poradce koncernových značek VW, Seat, Škoda

Náplň práce:

- příjem vozidel do opravy a jejich předání po opravě
- předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
- komunikace se zákazníky během opravy vozu
- tvorba servisních zakázek
- fakturace servisních zakázek
- odpovědnost za dodržování termínů
- spolupráce se spolupracovníky servisu a dílny
- práce ve firemním systému Helios Green
- účast na pravidelných technických školeních

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
- organizační a komunikační schopnosti, profesionální vystupování
- praxe v autorizovaném servise na obdobné pozici výhodou
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
- zákaznicky orientovaný přístup

Nabízíme:

- zázemí a stabilitu velké nadnárodní společnosti
- motivační platové ohodnocení
- pravidelná kvalifikovaná školení
- slevu na firemní výrobky/služby
- zaměstnanecké benefity (karta Multisport, služební telefon, příspěvek na stravování, výhodné mobilní tarify pro členy rodiny, aj.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cihelní 3160/49b, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Auto Heller Ostrava

Kontakt

Petra Mikešová